Unicomp UNCT3200 320kV βιομηχανικό σύστημα CT για την επιθεώρηση λεπίδων τουρμπίνων NDT
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Επωνυμία Μάρκας: UNICOMP
Πιστοποίηση: CE
Αριθμός μοντέλου: UNCT3200
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 σετ
Τιμή: Can Negotiate
Όροι πληρωμής: T/T,L/C
Δυνατότητα Προμήθειας: 10 σετ ανά μήνα
Σύνοψη του προϊόντος
Unicomp UNCT3200 Σύστημα 3D CT Υψηλής Ανάλυσης 450KV Ακριβής Τομογραφία για Επιθεώρηση Πορώδους Πτερυγίων Στροβίλου Βασικές Προδιαγραφές Χαρακτηριστικό Τιμή Μέγιστη τάση σωλήνα 320kV Συνεχής ισχύς 800W/1800W Μέγεθος εστίασης (EN 12543) d=0.4mm/d=1.0mm Μέγιστο ανιχνευμένο βάρος 100kg Περιοχή απεικόνι...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Βιομηχανικό σύστημα ΤΣ 320kV
Σύστημα ΤΠΔ 3D CT
Εξοπλισμός ακτινογραφίας για την NDT
Maximum Tube Voltage: 320KV
Continuous Power: 800w/1800w
Focal Size(EN 12543): d=0,4mm/d=1,0mm
Maximum Detected Weight: 100kg
Imaging Area: ≤ 430 mm × 430 mm
Περιγραφή προϊόντος
Unicomp UNCT3200 Σύστημα 3D CT Υψηλής Ανάλυσης 450KV
Ακριβής Τομογραφία για Επιθεώρηση Πορώδους Πτερυγίων Στροβίλου
Βασικές Προδιαγραφές
Χαρακτηριστικό Τιμή
Μέγιστη τάση σωλήνα 320kV
Συνεχής ισχύς 800W/1800W
Μέγεθος εστίασης (EN 12543) d=0.4mm/d=1.0mm
Μέγιστο ανιχνευμένο βάρος 100kg
Περιοχή απεικόνισης ≤430mm×430mm
Προηγμένο Σύστημα Βιομηχανικής Επιθεώρησης CT
Ολοκληρωμένες Δυνατότητες Επιθεώρησης
  • Ανάλυση υλικών και αστοχιών
  • Δομική ανάλυση και ανίχνευση ελαττωμάτων
  • Ακριβής μέτρηση διαστάσεων
  • Εφαρμογές αντίστροφης μηχανικής
Στοιχεία Συστήματος
Το πλήρες σύστημα ενσωματώνει:
  • Σύστημα ακτίνων Χ υψηλής απόδοσης
  • Σύστημα απεικόνισης σε πραγματικό χρόνο υψηλής ανάλυσης
  • Προηγμένη επεξεργασία εικόνας με υπολογιστή
  • Σύστημα μηχανικής μετάδοσης ακριβείας
  • Ολοκληρωμένο σύστημα ηλεκτρικού ελέγχου
  • Ολοκληρωμένο σύστημα προστασίας από ακτίνες Χ
Εφαρμογές
  • Ανάλυση υλικών ινών
  • Ανάλυση αστοχιών και δομής
  • Ανίχνευση ελαττωμάτων σε κρίσιμα εξαρτήματα
  • Εφαρμογές μέτρησης ακριβείας
Τεχνική Υποστήριξη & Υπηρεσίες
Το ολοκληρωμένο πακέτο υποστήριξής μας περιλαμβάνει:
  • Επαγγελματική εγκατάσταση και βαθμονόμηση
  • Συνεχείς υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής
  • Εκπαίδευση χειριστών και συμβουλευτική
  • Δωρεάν δοκιμές ανίχνευσης δειγμάτων
  • Υπηρεσίες σχεδιασμού προσαρμοσμένων εξαρτημάτων
Συχνές Ερωτήσεις
Πώς συσκευάζεται ο εξοπλισμός για αποστολή;
Τι εγγύηση και υποστήριξη παρέχετε;
Παρέχετε επιτόπια εκπαίδευση;
Εικόνες Επιθεώρησης
Unicomp UNCT3200 320kV βιομηχανικό σύστημα CT για την επιθεώρηση λεπίδων τουρμπίνων NDT 0
Συνολική αξιολόγηση
5.0
★★★★★
★★★★★
πέντε αστέρων
100%