Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Επωνυμία Μάρκας: UNICOMP
Πιστοποίηση: CE, FDA
Αριθμός μοντέλου: AX7900
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1SET
Τιμή: can negotiate
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα Προμήθειας: 300 σετ ανά μήνα
Σύνοψη του προϊόντος
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Μηχανή ακτίνων Χ ηλεκτρονικών 90KV
Ακριβής τοποθεσία Ηλεκτρονική μηχανή ακτίνων Χ
Μηχανή ακτινοβολίας Χ με εσωτερικό ηλεκτρονικό τσιπ
Name: Εξοπλισμός ελέγχου με ακτίνες Χ της Unicomp
Application: SMT, EMS, BGA, ηλεκτρονική, CSP, οδηγήσεων, τσιπ κτυπήματος, ημιαγωγός
Tube Voltage: 80KV/90KV
Industry: Βιομηχανία ηλεκτρονικής
Size: 1200(L) x1200(W) x1500(H) mm
X-Ray Leakage: < 1uSv="">
Weight: 1120KG
Power Consumption: 1kw
Περιγραφή προϊόντος
Ανίχνευση ποιότητας συρματόπλεγματος AX7900 Ηλεκτρονική εξοπλισμός ακτίνων Χ Unicomp
Περιγραφή της μηχανής ακτινογραφίας IC AX7900:
90KV 5μm σωλήνας ακτίνων Χ, ανιχνευτής FPD. Πολυλειτουργικός σταθμός εργασίας, πρότυπο κίνησης πολλαπλού άξονα XY με κίνηση κλίσης ± 60° (προαιρετικό).Κίνηση στον άξονα Z για σωλήνα ακτίνων Χ & FPD για αύξηση/μείωση μεγέθυνσης/FOV. Εύκολο σύστημα τοποθέτησης σημείου στόχου. Πολυλειτουργικό σύστημα επεξεργασίας εικόνας DXI με προγραμματισμό XY για πολλαπλές ρουτίνες επιθεώρησης εικόνας. Μέγιστη περιοχή φόρτωσης 420mm x 420mm, μέγιστη.περιοχή ανίχνευσης 380 x 380 mm, με μεγέθυνση ~ 300X.
  • LED, SMT, BGA, CSP, επιθεώρηση Flip Chip.
  • Ημιαγωγούς, Συσκευαστικά, Βιομηχανία μπαταριών.
  • Ηλεκτρονικά εξαρτήματα, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, φωτοβολταϊκή βιομηχανία.
  • Αλουμινίου χύτευσης, πλαστικών.
  • Κεραμική, άλλες ειδικές βιομηχανίες
  • 90KV 5μm σωλήνα ακτίνων Χ, ανιχνευτής FPD.
  • Πολυλειτουργικό σύστημα επεξεργασίας εικόνας DXI.
  • Λειτουργία προγραμματισμού X/Y για πολλαπλές διαδικασίες ελέγχου εικόνας
  • Μέγιστη περιοχή φόρτωσης 420 mm x 420 mm, μέγιστη περιοχή ανίχνευσης 380 x 380 mm, με μεγέθυνση συστήματος ~ 300X.
  • Αυτοκινητική μέτρηση κενού/περιοχής BGA συν δημιουργία εκθέσεων.
Άρθρο Ορισμός Προδιαγραφές
Παράμετροι συστήματος Μέγεθος 1200(L) x1200(W) x1500(H) mm
Βάρος 1120 κιλά
Δύναμη 220AC/50Hz
Κατανάλωση ενέργειας 1kW
Τύπος ακτινογραφίας Τύπος Κλειστό
Μέγιστη τάση 80kV/90kV
Μαξ. Δύναμη 12W/8W
Μέγεθος σημείου 5 μm/15 μm
Σύστημα ακτινογραφίας Ενισχυτής Επενδύσεις
Παρακολούθηση 22 ¢LCD
Μεγέθυνση συστήματος 160 X/360 X
Περιφέρεια ανίχνευσης Μέγιστο μέγεθος φόρτωσης 440 mm x 400 mm
Μέγιστη περιοχή επιθεώρησης 420 mm x 380 mm
Διαρροή ακτίνων Χ < 1μSv/h
Συνολική αξιολόγηση
5.0
★★★★★
★★★★★
πέντε αστέρων
100%